+48 17 22 96 606 | sekretariat@chmielnik.pl

Spotkanie informacyjne w ramach Programu "Czyste Powietrze"


autor: L.Urbaś
Czyste powietrze 

Wójt Gminy Chmielnik serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców na spotkanie informacyjne w ramach Programu „Czyste Powietrze”, które odbędzie się w dniu 29 czerwca 2022 r., (tj. środa) o godz. 15:30 w Centrum Promocji Dziedzictwa Kulturowego w Chmielniku, I piętro.

W trakcie spotkania będzie można zapoznać się z założeniami programu, rodzajami przedsięwzięć na które można uzyskać dofinansowanie oraz sposobem składania wniosków o dofinansowanie, zasadami realizacji i rozliczania przedsięwzięć.

„Czyste Powietrze” to kompleksowy program rządowy, którego celem jest poprawa jakości powietrza, zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne oraz poprawę efektywności energetycznej budynków.

Jednocześnie przypominamy, że w Urzędzie Gminy w Chmielniku (pokój 37), uruchomiony został Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”, gdzie można złożyć i  skonsultować wniosek o dofinansowanie. Więcej informacji o programie CZYSTE POWIETRZE znajdą Państwo na stronie: czystepowietrze.gov.pl

2018 Gmina Chmielnik.
Wszelkie prasza zastrzeżone
  • Data aktualizacji: 2023-03-20 11:44
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 324 164